Ogłoszenia

Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata – 26.11.2023

1. Dziś za pobożne odmówienie litanii o Najświętszego Serca Pana Jezusa i aktu poświęcania rodzaju ludzkiego Jezusowi Chrystusowi – Królowi Wszechświata wobec Najświętszego Sakramentu wystawionego w monstrancji Kościół św. udziela odpustu zupełnego.

2. W liturgii tego tygodnia wspominać będziemy:

   – czw. – święto św. Andrzeja, Apostoła

3. Dzisiaj Msza św. popołudniowa o godz. 15.00. Pół godziny przed Eucharystią różaniec połączony z wypominkami.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca grudnia. W piątek Msze św. o godz. 7.00 i 17.00. Spowiedź przed I piątkiem w środę i piątek od  godz.: 16.00. W I piątek ofiary tacy na cele misyjne. W piątek udam się z posługą duszpasterską do chorych, zaraz po Mszy św. porannej.

5. W piątek na Msze św. zapraszam kandydatów do sakramentu bierzmowania klasa VII i VIII Szkoły Podstawowej w ramach przygotowania duchowego do przyjęcia sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej. Bardzo proszę rodziców o udział w spotkaniu.

6. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca grudnia. W naszym kościele kontynuujemy nabożeństwo pierwszo-sobotnie o jakie prosiła Matka Boża w Fatimie. Gorąco zapraszamy na Msze św. popołudniowa i to nabożeństwo.

7. Zmiana tajemnic różańcowych w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 8.00

8. Przyszła niedziela to I Niedziela Adwentu – czas przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia i oczekiwania powtórnego przyjścia Chrystusa przy końcu wieków.

9. Za sprzątanie kościoła dziękuję następującym osobom: Duda Katarzyna, Orlof Krzysztof, Kuraś Łukasz.

10. Gazety