VIIII DZIEŃ SPOŁECZNY W GRÓDKU NAD DUNAJCEM – 25. IX 2014r.

Akcja Katolicka Diecezji Tarnowskiej spotkała się na ósmym dorocznym Dniu Społecznym. Tematem konferencji odbywającej się w szczególnym czasie – roku kanonizacji naszego wielkiego Rodaka, Papieża Polaka, było „Nauczanie społeczne Jana Pawła II”. Spotkanie edukacyjno-modlitewne AK DT, zorganizowane w Centrum Formacyjno – Rekolekcyjnego „Arka” w Gródku nad Dunajcem, rozpoczęła Msza św. koncelebrowana pod przewodnictwem ks. bp dr Jana Piotrowskiego. Po Mszy św. blisko 250 członków Akcji Katolickiej wysłuchało dwóch wykładów Księży profesorów Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie: ks. prof. zw. dr hab. Tadeusza Borutka i ks. dr hab. Ireneusza Stolarczyka.
Członkowie Akcji Katolickiej z Burzyna brali udział w tym spotkaniu
Foto. Janusz Górecki